Hispaania(Tenerife) 2023-2 (puusepad) vol 4 (aprill – mai)

Neljas nädal tenerifel

Meie aeg Tenerifel hakkab lõpule jõudma. Järele on jäänud kaks töönädalat ja Eestisse saabumise päev läheneb. 

Eelviimasel nädalal tegelesid Kristo ja Braian peamiselt köögimööbli viimistlemise ja valmistamisega. Põhilised tööd olid köögimööbli uste soone sisse freesimine, materjali ja tellingute vedamine, vana värvikihi maha lihvimine ning uste pakendamine. Lisaks tulid nädala keskel meile töökotta uued masinad, millega kaasnes siis vanemate masinate välja vedamine ning uute masinate omale kohale paigaldamine.

Samal ajal Rene ja Steven lõpetasid objektil viimaste aukude kaevamise, mille järel tuli taaskord alustada põrandate koristamist maha tilkunud värvist ning kinni kuivanud pahtlist. Andero tegeles naabri hoovis töökaaslastega kivi-mustriga plaatide instaleerimisega. Üks poiste peamistest töödeks oli ka pinnase puhastamine juurtest ja suurematest kividest.

Olime leidnud kohalikust rula poest endale uued sõbrad, kes kutsusid meid reedel endaga kohaliku mootoratta baari, kus veetsime meeldiva õhtupooliku vingete motikate vahel grillides ja piljardit mängides.

Laupäeval võtsime kogu siinse seltskonna (Tartu Teeninduskooli praktikandid) kellega läksime 3 tunnisele katamaraani retkele Atlandi Ookeanile delfiine ja vaalu vaatama.

Õhtu veetsime kõik koos ühiselt Eurovisiooni vaadates ning viimaseid hetki siin Tenerifel koos meenutades. Pühapäeva varahommikul saatsime Tartu teeninduskooli praktikandid soojalt bussile ja päeva lõpetasime linnapeal ringi jalutades ja basseini ääres beežitades.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: