Hispaania 2023-1 (ehitusviimistlejad) vol 6 (aprill – mai)

Nädal algas huvitavalt, neljapäeval tegime küll palju tööd aga enegiat oli küllalt üle. Otsustasime, et lähme perele kingitusi ostma. Mõni ostis maale mõni aga kassidele kingitusi.

Järgmine päev aga nii lõbusalt ei läinud, hommikul olime väsinud, lõunal olime väsinud ja õhtul olime väsinud. Kuid motivatsiooni oli veel natukene käia sest teadsime, et on reede ja kätte on kohe jõudmas nädalavahetus kus saame puhata.

Nädalavahetusel käis Kris avastamas muusemeid, loomaaeda kui ka jalutamas linnas. Kert ja Robin nautisid niisama nädalavahetust ja tegid koduseid toimetusi. Kahjuks Laural nii hästi ei läinud ta oli jäänud angiini mille tagajärjel oli tal väga kõrge palavik ja väga kehva olla.

Esmaspäeval nagu ikka alustasime jälle oma töönädalat, kuna ka Laural oli palavik alanenud ja parem juba olla, siis ta käis ka tööl. Olime üpriski õnnelikud esmaspäeval sest teadsime, et see on meie eelviimane tööpäev. Peale tööd läksime ikka jälle koju ja tegime süüa.

Teisipäeval olime me väga õnnelikud sest see oli meie viimane tööpäev, kuid samas olime me ka kurvad, sest teadsime et meie aeg hakkab otsa saama ja nii me üritasime kuidagi selle mõttega harjuda. Viimane tööpäev oli meil nagu iga teine tööpäev, ei olnud mingit headaega ega midagi. Vaid nii nagu igapäevaselt oleks lahkunud.

Kolmapäeval magasime kauem sest siis oli meil vaba päev, kui olime ülesse ärganud siis pakkisime asjad, käisime linna peal veel viimaseid asju ostmas ja õhtul käisime alumiste naabrite juures kooki söömas ja hüvasti jätmas.

Oleme reisiga väga rahul, Erasmus+ on võimaldanud meil jällegi avastada uut riiki ja erinevad kultuure üle euroopa, mille üle oleme elulõpuni tänulikud. Aitäh!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: