Malta 2023-2 (maastikuehitajad) vol 2 (mai-juuni)

Käes on teine nädal Maltal. 

Eelmine pühapäev käisime kohalikus akvaariumis, kalu vaatamas. Hiljem läksime Rabbati katakombidesse ja  piinakambrisse, sõitsime hobukaarikuga ja päev mööda saigi.

Uus nädal möödus töiselt. Tööl oleme teinud erinevaid ülesandeid. Kastnud taimi, lõiganud puudelt kuivanud lehti ja oksi ära, oleme markeerinud ja taimi paigutanud ringi. Eeskujuliku töö eest, lubati meid reedel tund varem koju. 

Neljapäeval ja reedel meil imekombel õnnestus õigeks ajaks tööle jõuda. See oli suur ime, arvestades Malta liiklust. Bussisõit on tegelikult väga väsitav kuna teekond on pikk ja istume bussiga tihti ummikutes. 

Päevaplaan on valdavalt tööpäevadel üks ja seesama. Hommikul ärkame, Elina sööb, meie Airega mukime ja lähme bussidega seiklema. Tööle peame sõitma kahe erineva bussiga. Peale tööpäeva lõppu, tõttame jälle bussi peale ja loksume tund kuni poolteist koju tagasi. Koju jõudes, sööme ja lähme välja jalutama. Elamine on väike ja ebamugav seetõttu püüame olla palju väljas. Toas muud teha ei ole, kui olla ainult pikali. Meil küljekarbid juba lamamisest valusad.

Aire jäi reedel haigeks, vaatab kuidas tal esmaspäevaks tervis on. Muidu oleme endiselt elusad ja optimistlikud edasi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: