Portugal 2023-4 (tislerid, puusepad, ehitusviimistlejad) vol 5 (aprill-mai)

Lõppenud on viies nädal ja õpirände lõpp on peagi saabumas, võtame viimased päevad vastu hea meeleoluga. Vaatamata sellest et tulev ilm järgmise nädala alguses ei ole kõige soositavam, pole meil sellest midagi, kui tead et päike tuleb lõõmama tagasi.

Esmaspäev 15. mai tislerid (Maksim, Roman, Markus) tegid lihvimistöid, peiteldasid ja pakkisid sahtleid. Puusepad (Bristol, Tutt) aitasid plaate saagida ja kantida, käisid mööblit paigaldamas Briza’s. Viimistlejad (Villem, Keitlyn) panid vuugilinti kipsplaatidele lakke.

Teisipäeval 16. mai tislerid tegid lihvimis ja pahteldamis töid. Puusepad panid kappe kokku, saagisid ja kantisid, käisid mööblit ja uksi paigaldamas. Viimistlejad pahteldasid lagesid.

Kolmapäeval 17. mai tislerid pakkisid, lihvisid, pahteldasid ja tegid raadiuseid. Puusepad saagisid, kantisid, puhastasid kante. Viimistlejad tegid lagedele ja seintele parandusi.

Neljapäev 18. mai tislerid pakkisid, lihvisid,pahteldasid ja neile räägiti kuidas teha liikuvaid kapiuksi. Puusepad saagisid, kantisid, panid kappe kokku ja käisid mööblit, uksi paigaldamas Pinhal Novo’s. Viimistlejad lihvisid lagesid, värvisid ja kruntisid kipslage.

Reede 19. mai tislerid pakkisid, lihvisid, pahteldasid, nummerdasid ja tegid raadiuseid. Puusepad käisid köögi tasapindasid paigaldamas. Viimistlejad lihvisid parandusi üle ja tegid suurpuhastust.

Vabal ajal käisime Montijo keskust uurimas ja vaatasime söögikohti, parke mis meil lähedal on. Üldiselt nagu varem võtsime vabat aega vastu puhates ja jutustades kohtadest, kus võiks veel läbi käia enne kui tagasi Eestisse lendame. Nädal oli väga tore ja töökas, meeleolu on hea ja ilm oli ka nädala jooksul väga hea.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: