Küpros 2023-3 (müürsepad) vol 2 (mai-juuni)

Tere! KB21 on jõudnud oma praktika teise nädala lõppu, ja ongi taas aeg teha ülevaade meie nädalast Küprosel.

Laupäev oli meil rahulik, olime peale töönädalat üpris väsinud ning käisime Lighthousei rannas ning nautisime vaba päeva pallimängu, mere vee ja päevitamisega. Õhtul vaatasime filmi.

Pühapäev sai alguse kirjaga viimistleja Renolt kes mõtles,et kuuma päevaga oleks väga mõnus end basseinis jahutada ning tegi ettepaneku minna palli basseini loopima,me ei olnud keegi vastu ning läksime ujuma ja palli loopima. Peale ujumist läksime Kings Avenules poodi ning vaatasime seal ringi, peale seda võtsime suuna taas basseini poole.

Esmaspäeval ärkasime vara, läksime tööle ja Martti alustas kohe krohvimisega, kuid mitte ühe kindla seinaga. Martti ja osaliselt Oliveri ülesandeks oli krohvida plaatijate plaaditud alade otsad, et kõik näeks viisakas välja. Samal ajal tuli objektile lauakatte paigaldaja kes võttis omale Ilja appi. 

Teisipäeval tegeleb Martti krohvimisega edasi ja saab taas suurema seina peale üle minna, mis talle väga meeldib, töö algab seina puhastamisega siis esimese kihi määrimine ja siis teise kihi määrimine. Ilja ja Oliver võtsid ette plaatide katmise kilega, et krohvisegu plaadid ära ei rikuks. Peale plaatide katmise läksid nad plaatiatele appi basseini plaatima kes paigaldas segu kes liimi.

Kolmapäeval tööle jõudes alustasid Ilja ja Oliver basseiniga ning plaatisid selle lõpuni mis võttis neil pool päeva aega, peale plaatimise lõpetamist läks Oliver Marttile appi krohvima, Ilja aga hakkas kanalisatsioonidele katteid ette valmistama nende paigaldamiseks. Martti alustas päeva ikka krohvimisega väike ruumis mis tal eelmine päev pooleli oli jäänud. Lõpetas tööpäeva ruumi valmis saamisega.

Neljapäeval tööle jõudes ootas Marttit uus ülessanne kuna eelmisega oli ta ühele poole saanud. Martti pidi lõikama looduskivi fassaadi kohale faasi, et sinna oleks võimalik panna viimase kihi kivi mis takistab fassaadi vihmavee eest. Ilja ja Oliver sätisid end uue maja poole koos plaatia töökaaslasega, et paigaldada trepile plaadid. Peale tööpäeva võtsime viimistleja poistega suuna Blue Lagoon mere ranna poole päikeseloojangut vaatama. 

Reedel jätkasid Oliver ning Ilja plaatimisega teises majas. Martti tegi natukene ladumistöid nimelt tema ülesanne oli elektri-ja kanalisatsiooni kaevude õige kõrguse peale ladumine ning seguga ilusaks viimistlemine. Tööpäeva lõpus tuli Oliver Marttile appi äravoolutoru paigaldamisega. Peale tööpäeva lõppu saime taas Renoga kokku ning läksime ujuma pärast mida me tegime tiiru rannas ja läksime koju.

Kokkuvõttes oli nädala algus igavavõitu kuid nädala lõpuks sai ka midagi huvitavat tehtud.

Selline sai olema meie teine nädal Küprosel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: