Portugal 2021 vol1. (okt.-nov.)

Olá!

Meie esimene nädal Portugalis möödus huvitavalt. Algselt saime endale ajutise majutuse oma töökaaslase juures, kelle nimeks oli Cornelia. Temalt õppisime, kus asuvad kohalikud toidupoed ning restoranid, samas ka vajaliku info töö kohta. Nädal algas Montijo tuuriga, kõndisime ringi ning avastasime erinevaid asukohti, Lisbonis ja saime kõik vajaliku info elamise kohta.

Teisel päeval jagasime grupi kaheks ning alustasime töö tegemist. (Tööle läksid ainult Laura ja Reno kuna Cornelia ütles, et me töötame kahes eri firmas. Kuid siiski tuli järgmisel päeval välja, et töötame kõik samas firmas). Tööpäevad hakkavad meil 8.00, kuid iga hommik tuleb meile koju järgi kell 7.45 Cornelia ja viib meid meie kontorisse, kuskohas hiljem saame kokku oma juhendajaga, kes viib meid objektidele tööle. Töö oli suhteliselt kerge. Mõnusas koguses lihvimist ja kruntimist. Avastasime ka, et meil on igapäev lõunapausid 1,5 tundi, mille ajal viidakse meid oma koju sööma. Tööl saime alati pahandada, et oleme liiga pädevad ning teeme liiga kiiresti tööd. Saime aru, et siin tehakse tööd rahulikult ning võetakse suures koguses pause, millest ausalt ära me ei ütleks.

Kolmapäeval oli täpselt sama jama, aga lihtsalt võtsime tööd rahulikult ja mõnuga.

Neljapäev möödus rahulikult, kõik said endale uued tööobjektid kuigi töö jäi täpselt samaks. Päeva lõpus võtsime päikest ja lihtsalt puhkasime mõnuga.

Reedene päev oli huvitav, töö sai suhteliselt varakult valmis ja saime päris palju puhata. Selle tagajärjel oli meil õhtul nii palju energiat, et otsustasime minna välja pidutsema.

Laupäev käisime linnapeal, jalutasime ja lihtsalt mõnulesime.

Pühapäeva hommikult otsustasime kaua, kaua magada ja hiljem panime plaani paika, et minna välja sööma. (Domino pizza, Sushi, Kebab)

Soovime teile kõike paremat ja palju, palju PÄIKEST!

Peatselt kostitame teid, meie uute seikluste ja tööülesannetega!
Laura, Kris, Reno ja Kristiina

Rohkem pilte vaata meie Facebooki lehelt!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: