Saksamaa 2018 (mai) vol 6

Guten Tag Menschen!

Selle postituse kirjutamise ajal valmistume kohe-kohe tagasi Eesti lennule astuma. Viimane nädal möödus veel pooleldi töiselt, Annabel lõpetas fassaaditöid teisipäeval, Kadri lõpetas kolmapäeval, ning lõpes ka Keidi praktika. Ilmad olid nädal otsa väga suvised ning vaba aeg möödus pikalt mööda linna jalutades, pidepunktiks Isari jõgi.

Emotsioonid lahkumise suhtes on hetkel konfliktsed, kuna harjusime just kõik oma töökäikudega ning elukorraldusega ära. Kõigil möödus töö oma meeskondadega väga sujuvalt. See linn ning kolleegid on saanud väga kiiresti südamelähedaseks. Majutus on samuti olnud meeletult vastutulelik ja sõbralik. Tunneme kindlasti, et pole mitte ainult erialaliselt kasvanud, vaid ka inimestena, olles läbi teinud sellise nö tundmatusse vette hüppamise. Kindlasti kogemus mis jääb terveks eluks meelde.

Lisaks on meie jaoks juba tavatu, kui palju me eesti keelt oma terminali juures kuuleme. Saksa keel hakkas meil vaikselt kõigil juba mingil määral tulema ning hetkel tundub tagasitulek kui hoopis teine reaalsus. Sellegipoolest astume lennukile ja oleme postituse avaldamise ajaks juba Eestis!

Näeme kohapeal!
– Kadri, Keidi ja Annabel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: