Malta grupp II 2018 (mai) vol 2

Eelmine nädal möödus üsna töiselt ja väsitavalt. Miikael ja Tamur töötavad endiselt ühes rikaste rajoonis, kus nende peamiseks tööülesandeks on ümberehitustööd luksusvillas. Ragnar ja Moris jätkavad sama tööga mis varemgi, krohvimine uue kortermaja ehitusel. Töökaaslased on normaalsed ja sõbralikud. Probleeme siiamaani pole tekkinud.

Pärast väsitavat töönädalat läksime taaskord linna ööeluga tutvuma, kohates tee peal ahvatlusi pakkuvaid neiusid, kuid pidasime targemaks nendest eemale hoiduda. Saime tõestust sellele, et inimesed on tõepoolest sõbralikumad ja chillimad siinmaal.

Laupäeval otsustasime minna Golden Baysse, mis pidavat olema üks parimaid randu Maltal. Aga kahjuks sinna jõudes oli taevas suhteliselt pilvine ja päikest näha ei olnud. Seega randa minek jäi ära. Kuid selle asemel tegime midagi palju põnevamat. Kõndisime ja ronisime mööda kivist rannikut, avastades ilusaid koopaid ja kaljusid. Samal õhtul saime kokku õpetajatega ja käisime kohvitamas ja muljetamas. Pühapäev möödus puhates ja päikest võttes rannas ning muid toimetusi tehes.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: