Hispaania 2018 (mai) vol 6

Nädalaaruanne 21.05.2018 – 27.05.2018

Nädal algas nii ehitajatel kui ka puuseppadel sama tööga. Puusepad valmistasid puitkonstruktsioone. Ehitajad tegid vaheseinu ja krohvisid. Esimesed päevad venisid. Õhtuti kodus eriti ei olnud. Kõik jalutasid ja üritasid leida midagi meeldejäävat. Esmaspäevast – neljapäevani tegime samalaadset tööd. Paulil, Raikol ja Alekseil ei olnud neljapäeval tööd. Nad läksid Mad for Europe kontori poolt tehtud seminarile. Seal oli põhiteemaks see, et kuidas lastega emad saavad samal ajal ka tööd teha. Seda me saime alles pärast teada Katjalt, kes meile kõike tõlkis vaheajal, kuna seminar oli hispaania keeles. Reedel läksime kõik koos Mad for Europe kontorisse viimasele koosolekule. Jagasime oma muljeid Madridis viibimisest ja saime oma sertifikaadid kätte. Muidugi tehti ka pilti.

Puuseppadel tehti reedel õhtul töö poolt väike pidu, nende ärasaatmise puhul. Laupäeval kutsuti puusepad nende ülemuse koju grillima ja seal nad olid terve päev. Õhtul algas jalgpall. Champions League´i finaal, kus olid vastamisi Real Madrid vs Liverpool. Real Madrid võitis 3-1, see oli Reali jaoks 3 järjestikune võit selle turniiri jooksul ja ees ootas pühapäeval Madridi linna suur pidu ja tähistamine.

Pühapeval keegi ostis suveniire ja keegi tegi viimased trennid. Õhtupoole läksid Paul ja Hardi linnapeale. Reali tähistamine algas Plaza del Sol´i väljakul kus oli meeletult rahvast. Mängijad tulid rõdule välja karikaga ja laulsid koos fännidega kuulsaid klubi laule. Pidu liikus edasi Fuente de Cibelese purskkaevu juurde. Seal oli väga hea muusika ja väga hea pidu kõik laulsid laule üheskoos, mis tekitas külmavärinaid. See oli tõesti meeldejääv sündmus.

Õpirände kokkuvõtteks oleme me kõik sellega rahul, vaatamata sellele, et koduigatsus hakkas lõpus tulema. Saime palju jalutada, saime näha täiesti teistsugust elu ja täiesti teistsugust töökultuuri. Madriid väga meeldis ja see oli tõesti meeldejääv.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: