Itaalia grupp II 2018 (mai) vol 5

Buon pomeriggio!

Omavahel arutades jõudsime järeldusele, et koduigatsust veel enamustel tekkinud ei ole. Eelviimasel nädalal Itaalias tegevust jagus. Nimelt tuli lõpetada veel viimased tööd ja samaaegselt tegeleda ka uute projektidega.

Viimase lihvi said plekk-kirst ja kirjutuslaud värvimise ja lakkimise näol. Ka Airi Singeri õmblusmasin sai viimase kihi šellakit, ning oli valmis koduteele asuma. Ette said võetud uksed, mida hakkasime kohe värvipritsiga värvima. Hiljem katsime need ka kolmekomponentse krundiga. Kogu ettevõtmine oli kõigile uus kogemus. Maria alustas kliendi soovil valitud kuu ja päikese sümboli graveerimisega. Töönädala keskel sai ka Elina endale uue töö. Tema ülesandeks oli disainida ja välja lõigata pronks pildile kivimassist raam. Teiste järgnevad päevad möödusid 10 tavalise ja 3 suure liugukse lihvimise ja peitsimisega.

Nädalavahetusel otsustasime minna Nicotera-Marinasse, mis on küla uuem osa mere ääres. Alt näeb meie Nicotera vanalinn välja nagu muinasjutuline kindlus! Pühapäeval mere ääres oli väga soe ja päikseline. Lebasime rannas ja tegime oma esimesed ujumised. Vesi Türreeni meres oli jahe ja soolane, kuid mõnus suplus selle ilmaga oli igati väärt. Kuna meie aeg Nicoteras hakkab jõudma juba lõpu lähedale siis otsustasime ära vaadata päikeseloojangu. Vaade oli lummav olles sooja ja embava tuule käes….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: