Hispaania 2018 (mai) vol 3

Nädalaaruanne
30.04.2018 – 06.05.2018

Esmaspäev 30.04.2018

Esmaspäev oli puhkepäev ja sisukas. Kõik ärkasid hommikul üles ja hakkasid süüa tegema. Peale seda olid ikka kohustuslikud jõusaali ringid meie põhi sportlastel. Osad pikutasid kodus ja vaatasid filmi, Anton käis kohustuslikul muuseumi ringil, Hardi käis ilusaid pilte tegemas oma ilusa iPhone X kaameraga ja Paul läks Aljoshaga palli taguma. Õhtu poole siis kui kõik toidukorrad söödud olid ja oma tegemistest vabad olime, jalutasime natuke ringi, vaatasime linna ja läksime magama.

Teisipäev 01.05.2018

Teisipäeval oli magamise päev, kõik olid eelmises nädala tööst väsinud ja lõpuks tekkis ka võimalus välja magada. Päeval tegid kõik endale süüa ja osad läksid ikka trenni ka. Kuidas ilma trennita siis?!! Õhtu poole otsustasime minna välja vaatama Champions League teist poolfinaali kus kohtusid Real Madrid (kodumeeskond) ja Bayern München. Osad läksid otse baari vaatama, Paul ja Aljosha otsustasid esimest poolaega mitte vaadata ja läksid Santiago Bernabeu staadioni juurde. Ausalt pole seda kunagi kogenud, aga siis kui staadionil kõik ohkisid, olid endal külmavärinad peal, see oli tõesti suurepärane kogemus ja väga võimas tunne. Lõpuks läksime baari ja vaatasime teist poolaega. Seis jäi viigiseks, aga sellegi poolest sai Real Madrid edasi Finaali, kuna olen Reali fänn siis olin meeletult õnnelik ja väga rõõmus! Õhtul jõudsime natuke peale kahteteist koju ja läksime kõik magama.

Kolmapäev 02.05.2018

Kolmapäeval kohustuslik trenn ära ei jäänud. Osad kes koju jäid tegid rahulikult süüa ja keegi ikka magas. Trennist tagasi tulles keegi käis šoppamas keegi niisama jalutamas ja pilte tegemas. Päev möödus kiirelt. Õhtul keegi käis veel linnapeal. Saime õigel ajal magama ja nii see päev läkski.

Neljapäev 03.05.2018

Neljapäev tegime hommikul süüa ja läksime tööle. Ehitajate töö oli enamasti vaheseinte parandamine. Lisaks pidime tegema seinas kaabli- ja pistikupesa auke suuremaks. Kindlasti pidime ka päeva lõpus koristama. Puuseppadel oli ka tihe tööpäev, midagi värviti, ehitati põrandat ja pandi villa põrandale. Õhtul kõik puhkasid ja tegid õhtusööki. Lõpuks olime väsinud ja läksime magama.

Reede 04.05.2018

Reedel kõik ärkasime, tegime hommikusööki ja läksime tööle. Puuseppadest keegi värvis, keegi lihvis ja keegi pani puitkonstruktsiooni kokku. Ehitajad tegid eelmise päeva tööd. Tööpäev lõppes kell 14:00 ja koju jõudes meie sportlased ja teised ka, tegid endale süüa ja peale seda läksid osad jõusaali, osad puhkasid ja teised jalutasid. Õhtu oligi saabunud kui osad läksid öist linna vaatama ja keegi jäi koju filme snäkiga vaatama.

Laupäev 05.05.2018

Laupäeval magasime kauem, ärkasime 12 päeval ja hakkasime süüa tegema. Peale head sööki natukese puhkasime. Kella kolme paiku läksime päevitama El Retiro parki. Ilm oli suurepärane ja väga palav. Lõpuks olime kokku poolteist tundi. Pärast läksime jalutasime veel natuke ringi ja läksime kodu poole. Keegi tahtis veel jõusaali minna ja keegi šoppama. Õhtul läksime linna peale jalutama.

Pühapäev 06.05.2018

Pühapäeval oli rahulik päev. Tegime süüa ja osad läksid trenni. Õhtul olime rahulikult vaatasime filme ja läksime magama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s