Saksamaa 2018 (aprill) vol 2

Guten Tag Menschen!

Teine nädal Münchenis möödus meie kolmikul korralikus töötaktis. Kes läks rongiga, kes sai autoga, kes bussiga ning vahel ka jalutas. Ilm oli seekord tõmbunud pilviseks ning päikest nägi enne nädalavahetust vaid vilksamisi.

Keidi käis nädala jooksul kahel objektil, mis tööde poolest kujutasid endast suuresti pindade katmist ja seinte värvimist, nagu sisetöödel reeglina ikka. Annabel oli samuti kahel objektil, üks siseruum ja üks fassaad. Kadri käis kolmel objektil, üks neist samuti välitöö. Kohati hakkavad juba saksakeelsed sõnad rohkem külge jääma, mis muudavad tegutsemise sujuvamaks.

Mõnel õhtul kasutasime pärast praktikat ujumisvõimalust ning mõnikord avastasime rohkem linna või jalutasime mööda jõeäärt. Töönädala lõpuks jagus meil veelgi energiat, mida saime laupäeval välja elada mägedesse minekuga.

Laupäeval sõitsime rongiga oma koordinaatorile, Brigittele, külla ning jaamas tervitati meid suure rohelise maasturiga. Sellega sõitsime läbi järjest künklikema Baierimaa külade, saime teada rohkem kohalikust kultuurist ja ajaloost. Jõudes laane alla mattuvale mäejalamile, sõitsime üles gondliga, mis viis meid 1258m kõrgusele. Jalutasime mööda mägiteid, nautisime päikeselist vaadet ning peatusime vahepalaks restorani.

Tagasi tulime pool teed jalgsi, ülejäänud pool nö “kelgutasime” alla mööda spetsiaalset liurada. Seejärel kutsus Brigitte meid endale külla grillima. Lahkesti pakuti meile tünnisauna võimalust ning valmistasime koos õhtusöögi, mida vaevu meile lõpuks kõhtu mahtus.

Pühapäev möödus kohati puhates, osadele kohati linna avastades. Ilm oli soe ning päikest jagus. Nüüd ootab ees järgnev nädal töist tegutsemist!

Viel Erfolg kõigile õppijatele ja praktikantidele, kuni järgmise postituseni!

-Keidi, Kadri ja Annabel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s