Malta grupp 1 2017 (vol 5)

Geido ja Kalle

Kuna objekt oli väga palju üle tähtaja veninud ja tegemist on hooldekoduga tekkis sellinne huvitav olukorda, et alumistel korrustel töömehed puurivad alles kanalisatsiooni ja veesüsteemidele seina auke aga kolmandal ja neljandal korrusel on vanurid sisse kolinud. Nii mõnigi kord eksisid segaduses vanurid valedele korrustele ära. Selle nädala peamisteks toimetusteks olid kõik meie asjad erinevate korruste pealt kokku ühte kohta korjata ja töö edenedes saime asju järjest korrus korruse kaupa alla kolida. Vahelduseks saime ukseraame ja uksi paika panna.

 

Iiris ja Kairin

Vuukisime, pahteldasime ja värvisime. Jälle pidi ronima, sest mis see redel üldse on? Tööd pidi vahepeal uuesti juurde küsima, sest objekt hakkab valmis saama ja tööd kipub vahepeal väheks jääma.

 

Reede ja nädalavahetus

Reedene päev sai vabaks võetud ning kõigil olid plaanid kuhugi minna aga ainukesene läks Kalle liikvele. Plaanis oli minna ujuma St. Peter’s pool’i ujuma, kuna eelmine pühapäev olin seal käinud kuid ilma ujumis riieteta. Seega võtsin suuna St. Peter’s pool’i poole, sinnapoole liikudes võtis mind üks auto peale, kaks meest autos liikusid samma kohta, natuke juttu aetud selgus, et üks mees on kohalik nimega Luke ning teine oli maailma rändur Thor kes on pärit Taanist. Thor rääkis, et on ühe projekti raames ümber maailma rännanud juba 3 ja pool aastat ning selle projeki eesmärk on külastad kõiki maaila riike nii, et lennukit ei kasuta ning Malta on juba 128 riik kus ta on käinud. Lisan ka Thori kodulehe/blogi kus räägib mis ta teeb ja kus käib, kes tahab saab pilgu peale visata http://www.onceuponasaga.dk/home.

 

Laupäev

Iiris käis kaladega ujumas, Kalle ja Kairin kaesid Malta käsitööd ja suveniire Crafts village-s kus soetati ka mõninga asjad koju kaasa. Õhtul kodus olles vaatasime ka „Eurovisiooni“.

 

Pühapäev

Kalle ja Kairin läksid juba hommikul vara avastama Gozo saart mis on suuruselt teine saar Malta valdustes. Sai käidud vanat vanglat, templit, tuuleveskit ja Azure windowt vaatamas. Peale 8. märtsi tormi Azure windowst enam palju järgi ei olnud, kuid oma silmaga tahtsime ikkagi näha mis alles oli jäänud.

Seoses Tõnu siia tuleku otsusta Iiris korteri läikima lüüa.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s