Portugal 2017 (vol 2)

Eelmise postituse lõpus kirjutasime, et loodame uut töökat nädalat ja uusi vahvaid kogemusi – nii ka läks. Kärt ja Ana Laura käisid Lissabonis vestlusel, et saada uude firmasse tööle. Kuna vestlusel läks kõik hästi, siis tööd alustasime juba kolmapäeval. Tööpäevadel ärkame 5:50, kell 7 võtab Bruno meid auto peale ja viib sadamasse, seejärel sõidame pool tundi paadiga, sealt suundume edasi metroosse, teeme ühe ümberistumise ning siis tuleb veidi jalutada – tööle minekuks kulub 1,5 h ja õhtul muidugi sama trall, koju jõuame alles pool seitse. See nädal oli meie ülesanneteks uste pahteldamine, akrüülimine ja värvimine, tundus, et kolleegid jäid meie tööga rahule, aga mis asja juures kõige huvitavam, mitte ükski meie töökaaslane ei oska inglise keelt. Tööjuures suhtleme käte ja jalgade abil.
Dagne ja Elina ülesanneteks oli see nädal värvimine ja lihvimine. Värvimistöid teostati nii sise- kui välitingimustes. Peamiselt värviti maja seinu. Lihvimistöid teostati kontori kõrval olevates ruumides, kusjuures lihviti ainult masinatega, mitte käsitsi.
Nädala sees pole meil pikkade tööpäevade tõttu eriti jaksu millegagi tegeleda, aga see-eest oli meil väga sisutihe nädalavahetus. Laupäeval käisime me Lissaboni avastamas ja külastasime ka muuseumi. Päev venis pikale ja koju jõudsime alles kell 10 õhtul. Tänavad olid rahvast täis, sest Portugallased tähistasid jalgpalli finaali pääsu ning eurovisiooni võitu. Pühapäeval sõitsime veidi kaugemale lõunasse ja külastasime erinevaid randu ning käisime ka ühes kindluses. Kokkuvõtvalt võib öelda, et meil oli väga väsitav nädalavahetus, kuid see tasus ennast ära, sest kogu Portugal on väga ilus, siin on vaadata ja uudistada nii palju ning olenemata pikale veninud päevadest, oleme väga positiivselt meelestatud ja oma seiklustega väga rahul.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s