Itaalia 2017 (vol 3)

Kolmandat nädalat alustasime Sitsiilia külastamisega. Esmaspäeva varahommikul sõitsime rongiga Villa San Giovannisse. Sealt läks praam Sitsiiliasse, kus sõitsime rongiga edasi Taorminasse. Seal oli meie ööbimiskoht. Algne plaan oli minna Etnat vaatama, aga kuna Itaalias ei ole turismihooaeg alanud, ei olnud see nii lihtne ja rahakotisõbralik, kui lootsime. Seega jalutasime oma ööbimiskohta, et panna ära kotid ja minna linna uudistama. Jalutasime peatänaval ning käisime amfiteatrit vaatamas. Teisel päeval läksid kaks meist hommikul vara Etnale, ülejäänud alustasid keskpäeval koduteed.
Kolmapäevast reedeni olid rahulikud tööpäevad. Jätkasime eelmisel nädalal alustatud töödega. Lisaks tuli lihvida ja seejärel valgeks värvida mõned lauad ja toolid, puhastada suured uksed vanast viimistlusest ning alustasime tööd kahe kapikesega.
Neljapäeva ja reede õhtul said osad meist veel kokku soome ja hispaania Erasmuse praktikantidega. Nädalavahetuseks meil plaane ei olnud ja kuna ilmad olid kehvad, puhkasime ja nautisime rahulikku nädalavahetust.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: