Malta 2017 grupp 2 (vol 1)

1 Päev: Peale maandumist ootasime Maltal 30 min pagasit, edasi liikusime lennujaaast välja ja saime kokku inimesega kes meid elamiskohta viis. Käisime poes ning seadsime ennast korteris sisse peale seda saime Josephiga kokku ning rääkisime töö kohtadest. Õhtul läksime tähistama…

2 Päev: Hommikul käisime poes ning tegime hommikusöökiks pannkooke. Päeval käisime teisel grupil külas. Õhtul jalutasime jala tagasi enda korterisse ning olime nii väsinud, et jõudsime teha vaid õhtusöögi ja seejärel magama minna.

3 Päev: Hommikul sõime võileibasid ning pärast seda läksime Maltat avastama. Õhtul jõudsime koju ja tegime süüa.

4 Päev:  Hommikul läksime Valettase turule pärast seda saime kokku teise grupiga ja läksime teisele poole saart, et minna ujuma kahjuks oli nii külm ja vihmane et ujuda ei saanud. Hiljem vaatasime niisama malta teistpoolt ning liikusime koju.

5 Päev:  Sten tegi oma esimese tööpäeva, millega oli väga väga rahul. Teised poisid said nautida veel üht vabapäeva ning koristasid maja.

6 Päev:  Saime poistega töökoha 5 min kaugusel oleval ehitus platsil töö kestab 7-17 ja kella 9- 9:30 söögi paus. Esimene päev oli suhteliselt igav Markus ja Karl koristasid ja Rainar sai teiste ehitajatega koos raketist teha.

7 Päev: Sten käis kella 8:30-17 tööl. Läksime poistega hommikul tööle Rainar sai ehitajatega koos asju teha kuid me Karliga pidime jälle koristama, objekti juht andis meile koristada nurga kus oli pele muu sodi ka uriini.

8 Päev: Sten käis tööl nagu tavaliselt. Rainar sai koos teistega jälle ehitatada jne kui me Karliga koristasime õnneks tuli poole päeva pealt mingi firma juht või keegi ning viis meid Karliga teisele objektile kus homme tööle hakkame.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: