Itaalia 2017 (vol 2)

2. nädal
Uus nädal tõi kaasa endaga asjalikumaid noote. Algas praktika ning tegime tutvust mööbliesemetega, mis sisustasid meie töönädalat kuni nädala lõpuni. Nädala sees peale tööd üldiselt millegi muuga tegeleda ei jõudnudki- harjusime vaikselt uue päevarütmiga ning õhtuks olime suhteliselt väsinud.
Kuna meie praktikareisi aja sisse jäävad üle poolte meie grupisolijate sünnipäevad, siis sel nädalal saime tähistada neist kahte: 18.aprillil Tiiu sünnipäeva ning 21.aprillil Merikese oma. Esimest tähistasime tagasihoidlikumalt kohalikus kohvik-baaris, kus peale tööd lõime klaasid kokku ning veetsime aega tunnikese-kaks. Merikese sünnipäeva puhul valmistas Merike meile maitsva õhtusöögi, millele järgnes kohaliku öölokaali külastamine.
Nädalavahetusel saime jutule kohalikega, kes tegid meile ringreisi lähiümbruses. Külastasime Nicotera linna mäe kõrgemat punkti ning kõrvallinna Joppolat. Vaated olid lummavad.
Meeldivaks üllatuseks oli meil ka pühapäeval võimalus väikesele ringreisile minna. Seekordseks sihiks väike linnake Aspromonte mäeaheliku teisel küljel-Gerace. Tee sinna kinkis meile hulganisti hingematvaid vaateid vaheldumisi looklevate teede, sildade ning tunnelitega. Tagasitee läbisime mööda Joonia mere kaldaäärseid linnasid: Locri, Siderno ja Rocella Ionica. Kaasa saime sealt taas hunniku lummavaid vaateid ning pisut ka kohalikku linnamelu.
Nädalavahetusel panime paika ka järgmise nädala reisiplaani Sitsiiliasse.

  

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: