Skills from Mobility projektiga praktikal Maltal (13.04.–24.05.2016) vol 3

Kolmas nädal Maltal
25.04.–01.05.2016
Rühm 2

25.04. Alustasime oma päeva nagu eelnevalt. Kaarel ja Ralf jätkasid tööl segu eemaldamist, seekord IT ruumis. Imre ja Eugo lõpetasid kapi sahtli esikülgede tegemise. Peale seda restaureerisid vanu toole, sh võtsid toolidelt riide koos klambritega maha. Peale tööd käisime poes ja ostsime nädala söögi ette ära.

26.04. Hommikul ärgates tundis Kaarel ennast halvasti ja läks polikliinikusse. Arsti otsusel pidi Kaarel ühe nädala kodus olema. Ralf jätkas oma eelmise päeva tööd. Imre ja Eugo lõpetasid tooli restaureerimise ja aitasid töömehi köögimööbli tegemisel.

27.04. Ralf otsustati panna välja tööle tellingute peale, kus ta pidi puhastama kiviskulptuure. Imre ja Eugo alustasid trepi astmete tegemist, kus nad pidid materjali ette valmistama ja need liimima. Kaarel ravis ennast.

28.04. Ralf pandi tagasi sisse lubja seinu puhastama kuna väljas oli tugev tuul ja Ralfi kurk oli kergelt haige. Eugo ja Imre lõikasid trepi astmed musta mõõtu ja lasid materjali lihvimismasinast läbi.

29.04. Ralf läks tagasi tellingute peale kiviskulptuure puhastama, kuna väljas oli ilm jälle ilus. Eugo ja Imre freesisid trepi astmete ääred ümaraks ning seejärel pahteldasid kõik vajalikud augud ja praod pahtliga. Õhtul laksime baari piljardit mängima.

30.04. Otsustasime minna välja seiklema ning läksime Golden Baysse. Peale seda läksime ranna ääres olevaid mägesid vallutama.

01.05. Laupäevane mägedes ronimine tõmbas meid kõiki päris läbi ja otsustasime veeta terve päeva kodus, et ennast järgmiseks töönädalaks välja puhata.

malta 1 malta 2 malta 3

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s