Skills from Mobility projektiga praktikal Maltal (08.04.–19.05.2016) vol 2

Teine nädal Maltal
18.–24.04.2016
Rühm 1

Tislerite teine töönädal Maltal möödus üksluiselt. Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäev lihvisime ja peitsisime žalusiiuksi. Neljapäev ja reede käisime kahel objektil uksi paigaldamas. Neljapäev olime Valletas, kuhu paigaldasime tammest uksed. Reede olime Buggibas, kus panime korterisse toauksed.

Elektrikute teine nädal algas ebameeldivalt, kuna Kevin oli haigeks jäänud ja otsustas koju ennast ravima jääda. Teisipäeval oli varem äratus, et olla juba kell 6:45 valmis, kuna meid ootas auto, et minna meie firma lattu vajalikke materjale võtma enne tööle suundumist. Üleüldiselt möödus nädal sujuvalt ja tegusalt, igapäev sai tehtud uusi asju veksellüliti paigaldamisest kuni kaabliredeli paigaldamiseni. Oleme ka tööl saanud väga paljudega tuttavaks, kellega saame vabalt suhelda.

Peale igapäevast pikka sõitu koju oleme olnud väga väsinud. Stenver on pärast tööpäevi vaadanud ja mänginud jalgpalli. Mikk jäi kolmapäeval haigeks ja reedel tuli töölt poole päeva pealt ära. Sel nädalal tulid meile Eestist külla arendusdirektor Tõnu ja Riina, kes külastasid meid kõiki meie elamises ja meie töökohtades, tegid meist pilte ja muidu muljetasime. Nädalavahetusel viimaks leidsime korraliku interneti ja peale seda ei ole toast välja läinud, ega väga ei taha ka kuna päike on juba nii ära põletanud, et nahk koorub.

1 2 3 4 5 6 7

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: