Ilmus ehituskooli AASTARAAMAT

Õppeaasta on selleks korraks läbi saanud. Lõpuaktusel, Salme Kultuurikeskuses pidulikult tunnistused kätte jagatud. Koos tunnistustega said kõik lõpetajad ka kooli Aastaraamtu.

 

2010/2011. kooliaasta on lõppenud. Kõik Teeled, Tootsid ja Arnod on  sisemuses teinud või tegemas  kokkuvõtteid oma kooliaastast: tulemustest, saavutustest ja ka tegematajätmistest. Ehk järgmisel aastal paremini või veel paremini?!
Ees ootav suvi pole mitte ainult päike, mere- või järverand, head sõbrad ja lustakad suveüritused, armumised ja kibedad lahkuminekud, vaid ka peaaegu kolm kuud kasvamist. Kasvamist ja selginemist nii mõtetes, arusaamades, väärtushinnangutes, vastutustundes. See on omamoodi küpsemise aeg. Aeg selleks, et alustada sügisel uuesti, uutmoodi, paremana või veel paremana kas koolis õppetööd jätkates või värske lõpetanuna tööellu astudes.

 

Lõppeva kooliaasta seovad meenutustekimbuks kokku  ka kõik koolitöötajad, need inimesed, kes, igaüks oma ametipostil, on püüdnud anda endast parima, et õpilastel oleks võimalik ja hea  koolis õppida ning areneda vastavalt  oma võimetele ja tahtmisele.

 

Teie ees on selle, 2010/2011. õppeaasta (raamatu) viimane lehekülg. Lugedes seda,  võime ehk kõik tunda rahulolu tehtust ning tõdeda – tore ja kordaläinud aasta oli!

 
Juta Elbing-Nõlvak, Ulvi Noor
Aastaraamatu kokkupanijad

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: